OC komunikacyjne. Jak wybrać to najlepsze?

Jak znaleźć korzystne ubezpieczenie OC? Nad rozwianiem tego problemu zastanawia się wielu właścicieli pojazdów. Spora ilość ubezpieczycieli, ogromna ilość ofert, to wszystko, które z pewnością nie ułatwia poszukiwań, nie sprawia jednak iż są one skazane na niepowodzenie. Dobre ubezpieczenie OC można wyszukać.  Ale w jaki sposób?Na początku warto odpowiedzieć sobie na pytanie, co to znaczy dobra polisa OC? Jestem przekonany, iż wielu właścicieli pojazdów powiedziałoby: dobra, a więc najtańsza. Nic bardziej mylnego. Tania polisa nie musi być dobra, często nawet nie może. Co to znaczy bowiem tania polisa? To słaby produkt ubezpieczeniowy. Niska cena prawie zawsze oznacza niską jakość produktu, w przypadku polisy może to oznaczać niepełną odpowiedzialność ubezpieczyciela czy dziwne zapisy w umowach, gwarantujące, że w niektórych sytuacjach odszkodowania nie będzie.

Jak wiec wybierać i jednocześnie oszczędzić? To banalnie proste. Każdy z nas posiada kilka polis ubezpieczeniowych – ubezpieczenie samochodu, domu, życia. Aby oszczędzić wystarczy ubezpieczać się w jednej firmie, dzięki czemu można liczyć na duże zniżki. Klient, który decyduje się na posiadanie kilku polis w jednej firmie jest lepiej postrzegany, dlatego dla stałych klientów, ceny polis mogą stać się niższe, a warunki ubezpieczania lepsze. Powszechnie mówi się choćby o tym, iż stali klienci otrzymują dużo więcej opcji związanych z płaceniem – możliwość podziału składki na wiele rat, to tylko jedna z nich.

Stały klient ma zawsze łatwiej. Warto więc to przemyśleć i zdecydować się na znalezienie ubezpieczyciela, u którego tanio będzie można wykupić wiele różnych polis ubezpieczeniowych. Taki krok może się opłacać.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wasze komentarze:

  1. a mozna podac konkretne towarzystwa w których warto sie ubezpieczac;p?

  2. a co sądzisz o ubezpieczeniu Assistance. opłaca sie brac?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *