Internetowykantor.pl – czy warto skorzystać? Wasze opinie

Strona internetowykantor.pl
Strona internetowykantor.pl

Internetowykantor.pl to platforma, która umożliwia wymianę walut online. Serwis pojawił się w 2010 roku i był to pierwszy portal tego typu. Właścicielem serwisu jest spółka akcyjna Internetowy kantor. Firma swoją siedzibę ma w Poznaniu.

Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia około trzydziestu osób. Od początku istnienia serwus z jego usług skorzystało około siedemdziesiąt pięć tysięcy użytkowników. Jak można przeczytać na stronie i przeglądając statystyki opisywana marka jest liderem, jeżeli chodzi o internetowy rynek walutowy.

Kantor umożliwia wymianę pięciu walut takich jak: złoty, funt brytyjski, dolar amerykański, euro oraz frank szwajcarski. Portal umożliwia darmowe przelewy na konta z dwudziestu banków min. z mBanku, Inteligo, Alioru, Millenium, Pekso S.A., Polbanku, Deutshe Banku Multibanku i innych.

Kurs walut jest na bieżąco aktualizowany. Swoje usługi portal kieruje do osób, które pracują zagranicą i chcą wymienić zarobione pieniądze. Również do osób, które maja kredyty walutowe oraz do przedsiębiorstw, które prowadzą działalność międzynarodową.

InternetowyKantor.pl – dzisiaj 28.11.23 – bonus na wymianę 1000 EUR, USD, GBPlub CHF bez spreadu!

Osoba, która chce wymienić walutę musi posiadać konto w złotówkach oraz w walucie, którą chce wymienić. Internetowy kantor udostępnia aplikację, która pokazuje ile wynosi kurs danej waluty, ile trzeba przelać pieniędzy i ile się zaoszczędzi korzystając z internetowej wymiany. Trzeba tylko podać, jaką kwotę chce się wymienić i na jaką walutę

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 4]

Internetowykantor.pl - opinie użytkowników:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *