Allianz Direct – czy naprawdę warto skorzystać?

Strona Allianz Direct
Strona Allianz Direct

Allianz Direct jest marką, która oferuje możliwość kupienia ubezpieczeń w systemie direct, czyli online lub telefonicznie. Serwis istnieje na rynku polskim od siedmiu lat. Właścicielem Allianz Direct jest spółka Allianz Polska Services od czerwca 2012 roku., które swoją siedzibę ma w Warszawie.

Spółka należy do grupy Allianz, która jest jedną z największych instytucji oraz, która działa na rynku finansowym oraz ubezpieczeniowym. Allianz prowadzi działalność na całym świecie, a dokładnie w siedemdziesięciu krajach.

Z ich usług korzysta ponad siedemdziesiąt milionów klientów. W 1997 roku spółka pojawiła się na rynku polskim pod nazwą Allianz Polska. Allianz Direct ma w swojej ofercie ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe oraz podróży.

W przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, czyli OC, do którego dodatkowo otrzymuje się pakiet Mini Car Assistance.

Druga opcja to Ubezpieczenie Autocasco, a trzecia opcja to Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Ubezpieczenia można łączyć w pakiety: OC+AC, OC+AC+NNW, OC+NNW. W ramach ubezpieczeń mieszkania Allianz oferuje: Ubezpieczenie Mieszkania Moje M, Moje M w budowie, OC w życiu prywatnym.

W ofercie są również ubezpieczenia podróży takie jak: Ubezpieczenia kosztów leczenia, bagażu podróżnego, sprzętu elektronicznego, narciarskie, kosztów anulowania biletu lotniczego, noclegów, sportów ekstremalnych i sportów podwodnych. Ubezpieczenia można zamawiać online lub telefonicznie.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Allianz direct - opinie użytkowników:

  1. ja raczej chcialabym wiedziec jak oni sprawuja sie teraz tzn w 2014 roku???

  2. miałem paskudna sytuacje ze spaliła mi się polowa domu, alianz jednak wypłacil dość szybko odszoodowanie i to nawet w kwocie, która mnie zadowolila, wiec jak na razie nie narzekm

  3. oc auta kupione przez neta, wydaje się atrakcyjne cenowo, nie wiem jak z egzekwowaniem tego oc, ale mam nadzieje, ze nie będę musial nigdy sprawdzać tego…

  4. ostatnio po niezłym wypadku dość szybko pojawila się kasa na naprawę wozu, nie robili większych problemów, zawsze tam jakies walkis a, z kazym ubezpieczycielem, ale zapłacili

  5. w moim przypadku tu mieli najtańsze oc dla auta, znaczy się biorac pod uwagę te znane, normalnie firmy i dlatego polecam.

  6. Przypadkowo podałem bledne dane przy zawieraniu umowy oc i krotko potem miałem wypadek, ale nie było wielkich problemów z wyplata kasy i za to spory plus dla nich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *