Wealth Solutions – czy warto skorzystać z jej usług?

Wealth Solutions jest firmą, której profilem działalności są usługi finansowe. Siedziba spółki znajduje się w Warszawie. Swoją działalność prowadzi także na min. rynku niemieckim, francuskim, amerykańskim oraz w Korei i Islandii. Z usług przedsiębiorstwa korzysta około pięciu tysięcy klientów.

Produkty opisywanej marki znajdują się w ofercie 350 firm działających na rynku finansowym. Spółka swoje usługi kieruje zarówno do inwestorów indywidualnych, jak i firm. Spółka ma w swojej ofercie różne produkty inwestycyjne. Do wyboru są produkty strukturyzowane, które skierowane są do osób posiadające aktywa o wartości trzech milionów złotych lub więcej. Przykładowe produkty strukturyzowane to: Aleja Gwiazd II, Speedway, Sprint III i inne.

Druga opcja to inwestowanie w alkohole: wino lub whisky. Firma głównie oferuje inwestycje wina bordorskie. W chwili obecnej firma zorganizowała promocję. Każdy klient, który zdecyduje się na tą formę inwestycji otrzyma butelkę alkoholu gratis. Ponadto potencjalny inwestor może ulokować kapitał w dzieła sztuki. Swoją działalność firma koncentruje głównie na obrazach, ale istnieje możliwość inwestycji także w rzeźby, czy fotografie.

wealth solutionsW ofercie Wealth Solutions ma także ubezpieczenie Generali Omniprofit. Do wyboru jest sześć portfeli (3 polskie i 3 zagraniczne). Firmy, które potrzebują środków na rozwój działalności mogą skorzystać z oferty kredytów firm. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie spółki.

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 4]

Wealth Solutions - opinie inwestorów:

  1. korzystał juz ktos z ich usług? jak wrazenia?

  2. ja inwestowałem u nich w wino. ogolnie firma godna polecenia ale trafilem na mało przyjemnego doradcę, który nie bardzo chciał mi pomoc wywjasnieniu moich wątpliwosci. Poza tym przebiegło wszystko sprawnie.

  3. Otrzymalam troche kasy w spadku po babci no i chcialabym ją zainwestowac. Zastanawiam sie nad obrazami. Dobry to jest wybor? inwestuje ktos w sztuke? Rózne są zdania na ten temat. A powiedzcie czy Wealth Solutions ma dobrych doradców? znają się na tym czy tak srednio? nie mam az tyle kasy zeby wyrzucac ją w błoto.

  4. do marcelina: ja inwestuje u nich w wino i jestem zadowolony przynjamniej na razie. Doradcy w miare kompetentni poza tym zawsze w razie problemów mozna wymienic na innego

  5. do marcelina: ja radziłbym Ci zainwestować w alkohol. Myślę ze to najlepsza opcja. Je bede teraz inwestował w whisky

  6. zainwestowałem w wino i jak na razie liczę straty… 🙁

  7. Wlasnie zakonczylem 4 letnia inwestycje w whisky – po odliczeniu wszytskich kosztow osiagnalem malenki zysk, 1.39% w skali roku. Generalnie sama inwestycja malo oplacalna, prawie caly zysk zjadaja oplaty administracyjne (same butelki podrozaly o ponad 15%). Jedyny plus mojej inwestycji to fajne historie, ktore mozna opowiadac znajomym, jak to sie jest inwestorem w butelki ze zlotym trunkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *