Vanquis Bank – warto skorzystać?

vanquisVanquis bank – to pożyczkodawca działający w Wielkiej Brytanii od roku 2002, którego działalność regulują władzę nadzorcze tego kraju, tak tez ma swoją siedzibę. W Polsce Vanquis Bank prowadzi swoją działalność poprzez oddział, który jest nadzorowany przez władze nadzorcze Wielkiej Brytanii i nie podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

Oferta banku jest kierowana do tych osób, które mają niską zdolność kredytową i nie otrzymają kart kredytowych od innych banków. Założeniem Vanquis jest ułatwienie dostępu do karty kredytowej. Zarząd Vanquis Bank podaje, że według dokumentacji, z ich usług korzysta 750 000 klientów.

Karta kredytowa, jaką oferuje bank, cechuje się 56 dniowym okresem bezodsetkowym. Wniosek o kredyt jest składany on-line, i według informacji, decyzji o przyznaniu karty s podjęta w ciągu kilku minut, maksymalnie kilkunastu minut.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Vanquis Bank - opinie użytkowników:

 1. Czy ktoś korzysta z karty kredytowe Vanquis Bank?

 2. Mam straszny problem z dostaniem kredytu odnawialnego w bankach i sporo słyszałem już o tym, że vanquis bank ponoć udziela takich kredytów na dość znośnych warunkach. Jak jest tutaj ktoś kto korzysta z ich oferty to niech podzieli się opiniami bo jestem ciekawy.

  1. Co do tego, że kredyt dostać jest stosunkowo łatwo to się zgadzam. Ja akurat nie jestem w biku, ale mam sporo innych kredytów i żaden bank nie chciał mi dać jeszcze jednej karty kredytowej, a tutaj dostałem., Co do odnawialnego to niestety nie wiem, ale ogólnie to jestem zadowolony.

 3. Warunki w sumie są niezłe tych kredytów, kontakt dość marny co trochę martwi, ale jak na razie korzystam z karty kredytowej pół roku i nie czuję się oszukany, mam nadzieje, że dalej też będzie ok.

  1. Bank jest o tyle dziwny, ze zajmuje się tylko pożyczkami. Nie widziałem tam informacji o normalnych kontach. W moim przypadku udzielenie kredytu faktycznie nie trwało zbyt długo i nie robili specjalnych problemów, wiec raczej jest ok.

   1. A nie wiecie przypadkiem czy vanquis bank to ma jakieś swoje oficjalne forum czy nie bo jak na razie nic takiego nie znalazłem…chciałbym pogadać z ludźmi o tym bo mam trochę pytan i tak naprawdę\ poznać ich opinie z 2014 roku bo trochę się tam pozmieniało.

 4. A nie wiecie przypadkiem czy vanquis bank to ma jakieś swoje oficjalne forum czy nie bo jak na razie nic takiego nie znalazłem…chciałbym pogadać z ludźmi o tym bo mam trochę pytan i tak naprawdę\ poznać ich opinie z 2014 roku bo trochę się tam pozmieniało.

 5. Ja nic nie wiem o żadnym forum, w sensie oficjalnym bo pewnie nieoficjalnych to coś tam znajdzies w necie, poszukaj. Generalnie ja brałem pożyczke u nich na początku 2014 roku, w sensie ten kredyt odnawialny i jestem zadowolony. Długo czekałem na otwarcie tego rachunku, trochę to irytujące było, ale jak już formalności się zakonczyly to było ok.

 6. Nie ma oficjalnego forum, banki rzadko prowadzą swoje fora, jeśli już to raczej jakieś blogi czy coś w tym stylu.

 7. Wie ktoś może czy bank vanquis bank to sprawdza bik kiedy się chce brać u nich pożyczkę? Czytałem trochę opinii o tym banku to ludzie piszą, zę ponoc łatwiej diostać tam jakiś kredyt, ale nigdzie nie ma informacji o biku. Dajcie znać jak możecie.

 8. Wszystkie infoirmacje o pożyczkach masz na stronie tego banku, możesz sobie wejść do często zadawanych pytań. Wedle tego co tam jest to sprawdzają wiarygodność, czyli pewnie o bik chodzi i robią ocene zdolności kredytowej. W praktyce jednak faktycznie mnie żaden bank nie chciał dać karty kredytowej, a tam dostałem wiec coś w tym jest.

 9. No na pewno robią mniej problemów, ale przy kartach kredytowych. Tutaj dość łatwo dostać. Jak jednak chciałam jeszcze kredyt odnawialny to trochę schodów się zaczęło. Musiała sporo zaświadczeń pokazywać i trochę to trwało, ale w końcu dostałam jednak pieniądze.

 10. Ktoś wie jak wygląda wniosek o kredyt w vanquis bank? Potrzebne są jakieś zaświadczeia na początek przy składaniu wniosku czy nie?

 11. Jak ja wypełniałem ten wniosek to podawało się tylko podstawowe dane i wypełniało krótką ankietę. Potem czekałem na telefon od konsultanta i w sumie potwierdzał tylko moje dane i po kilku dniach dostałem pozytywną decyzję, nic nie chceli potem tylko dowód, wiec nie musisz chyba mieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *