Tax-Pol – zwrot podatku z zagranicy. Czy warto zaufać pośrednikom?

Tax -Pol jest firmą, której profilem działalności jest odzyskiwanie zwrotów podatków. Na rynku prowadzi działalność od jedenastu lat. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. Przedsiębiorstwo odzyskuje podatek z krajów europejskich takich jak: Holandia, Niemcy i Anglia. Prowizję firma pobiera dopiero po efekcie swojej pracy, czyli otrzymaniu zwrotu przez klienta.

Wielkość prowizji wynosi 8,5 % odzyskanej kwoty. Klient, który zamierza ubiegać się o zwrot podatku musi posiadać kartę podatkową, która wystawiana jest przez pracodawcę. Głównym zadaniem Tax-pol jest występowanie przedsiębiorstwa w urzędzie skarbowym danego kraju w imieniu klienta. Osoba, które chce skorzystać z usług firmy wypełnia formularz, który znajduje się na stronie internetowej.

Tax-Pol po otrzymaniu formularza wysyła klientowi niezbędne dokumenty do przeprowadzenia postępowania oraz dalsze etapy czynności na adres e-mail. Wypełnione dokumenty klient powinien wydrukować i wysłać pocztą. Jedynie w przypadku odzyskiwania podatku z Holandii dokumenty można wysłać drogą elektroniczną.

Jest to możliwe, ponitax-poleważ tamtejszy urząd skarbowy nie wymaga oryginału karty podatkowe ( wystarczy kopia). Firma oferuje swoim usługobiorcom szereg promocji. Jedną z nich jest możliwość rozliczenia się za darmo, jeżeli klient przyprowadzi ze sobą 4 osoby, które również chcą skorzystać z usług Tax-pol. Druga promocja to 10% taniej, jeżeli do firmy zgłosi się razem dwójka klientów. Osoby, które posiadają kartę EURO<26 lub korzystają z usług po raz drugi również otrzymają 10 % upustu.

Tax-Pol – promocje na usługi. Kliknij

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3.5]

Tax-Pol - opinie z forum:

  1. Koszty takie jak na stronie tj. 79€, zwrot w ok. 3 miechy, obsługa spoko, polecam 😉

 1. do Marcin: ja korzystałam no i co moge powiedziec? udało mi sie odzysakc pieniadze. wszystko byłoby ok gdyby nie to ze dosyc długo to trwało. Myslałam że bedzie szybciej ale poza tym ok;)

 2. Naprawde jak przyprowadze ze sobą 4 osoby to nie bede musial im za odzyskiwanie swojego podatku placić czy to sciema? no i czytalem ze sporo dokumentow potrzebuja zeby mogli to załwtwic i jest duzo załatwiania. Prawda to? i jakbyscie powiedzieli ile dokladnie czekaliscie na załatwienie waszej sprawy;p?

  1. jak weźmiesz 4 znajomych to albo macie po 20% rabatu na głowę, albo jedno z was ma rozliczenie za darmo, czekałem 2,5 miecha na rozliczenie niemieckie

 3. Nie jest tych dokumentów az tak duzo.Da sie to w miare szybko zalatwic. Ja czekałem na kase ponad dwa miesiace wiec nie tak długo.

 4. Jako jedni z nielicznych mają autoryzację urzędów zagranicznych, istnieją 12 lat, posiadają wiele nagród, certyfikatów i pozwoleń. Czy to mało. Nikt tego nie daje za darmo

 5. Zero problemów, wszystko przebieglo sprawnie i fachowo. Ze swojej strony polecam.

 6. Miałem problem z p60, bo pracodawca mi nie dał. Ale pomogli mi odzyskać dlatego rozliczyłem się u nich. Zwrot dostałem szybko więc firma świetna.

 7. Tax-Pol – najlepsze ceny za rozliczenie podatku. Kliknij

 8. akurat firmie Tax-Pol warto zaufać, tak jak w moim przypadku, nie znałem języka, nie wiedziałem co potrzebuje żeby się rozliczyć i czy w ogóle bede miał zwrot. Poszedłem osobiście do firmy, wytłumaczyli mi całą sprawę, okazało się że zwrot dostane i to nie mały, dokumenty wszystkie miałem i złożyłem im je a zwrot dostałem po 4 miesiącach. Podeszli do mnie bardzo dobrze i mile dlatego według mnie warto się rozliczać w Tax-Polu.

 9. a w tax-polu można załatwić dodatek ubezpieczeniowy z Holandii ?

  1. to się nazywa zorgtoeslag i tax-pol też to załatwia

 10. polecam firme w 100%, bardzzo mila obsluga i konkret 🙂

 11. ja polecam, wszystko jasne i proste, malo papierologii

 12. A ja czekam i czekam papiery zlozyelm w lutym , i do dzisiaj nie ma zwrotu… MASAKRA

  1. to, ze nie masz zwrotu to przeciez nie jest wina firmy.. ludzie zacznijcie myslec! to urzad rozpatruje deklaracje. Firma je tylko sklada, jest posrednikiem. Ja na swoj zwrot z Niemiec czekalem 1,5 roku. Urzedom nigdy nie spieszy.. Jestem zadowolony z firmy, bo zaplacilem malo, a dodatkowo jeszcze zarabiam na ich programie partnerskim

    1. rozliczam się za lata 2015,2016 i pewnie teraz rozlicze 2017, cały czas bez zarzutów 😀

 13. jak dla mnie bez zarzutów 🙂 pieniążki na koncie po 3 miesiącach 🙂 urząd nawet nie robił problemow 🙂

 14. My czekamy z mężem na zwrot podatku z Holandii już pół roku :/
  najdłużej spośród wszystkich firm i krajów, ale liczymy że w końcu wpłynie i będziemy mogli wystawić pozytywną opinię 🙂

 15. Witam mam problem zalogowaniem się i sprawdzeniem na jakim etapie jest mój zwrot podatku.pozdrawiam

 16. Cześć wszystkim zamierzam się u nich rozliczyć,czy nadal wszystko jest ok?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *