Euro-Tax.pl, czyli firma odzyskująca podatek z zagranicy. Czy warto jej zaufać?

Euro-Tax to przedsiębiorstwo zajmujące się odzyskiwaniem zwrotu podatku z zagranicy. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. Marka należy do grupy Euro-Tax.pl, która swoją działalność rozpoczęła w 2008 roku. W skład grupy wchodzą jeszcze spółka CUF, która koncentruje się na reprezentowaniu klientów przed urzędami skarbowymi oraz spółka EuroCredit zajmująca się końcowym etapem procedury odzyskiwania zwrotu.

Euro-Tax jest największą firmą na rynku polskim, która zajmuje się tego typu działalnością. Pomogła 40 000 osobom oraz uzyskała zwrot podatków w wysokości 100 000 000 złotych. Rozwój firmy możliwy jest dzięki dofinansowaniu z funduszy unijnych. Przedsiębiorstwo odzyskuje należności z sześciu krajów takich jak: Stany Zjednoczone, Norwegia, Wielka Brytania, Niemcy Holandia oraz Irlandia.

Klient, który chce skorzystać z usług firmy musi najpierw wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie internetowej. Następnie w ciągu dwóch dni z klientem skontaktuje się doradca, który poinformuje o wielkości zwrotu. Kolejnym etapem jest przesłanie niezbędnych dokumentów, które należy wypełnić i odesłać z powrotem.

Prowizja pobieranaeuro-tax jest dopiero w momencie otrzymania zwrotu. Firma na swojej stronie udostępnia aplikacje za pomocą, których można sprawdzić, jaka kwota jest należna oraz jakie są wymagane dokumenty do przeprowadzenia procedury odzyskiwania podatku w danym kraju. Istnieje również możliwość pobrania koniecznych dokumentów ze strony.

Euro Tax – TYLKO dzisiaj 28.11.23 – oferta promocyjna. Kliknij

Click to rate this post!
[Total: 20 Average: 3.3]

Euro-Tax.pl - opinie użytkowników:

  1. Ja korzystałem i szczerze polecam. Firma wie co robi ma do tego odpowiednie zezwolenia. Ja się rozliczalem z nimi z 3 lat z pracy z belgii.

 1. ja korzystałem z ich usług dwa razy i jestem zadowolony w miare.Nie podoba mi sie tylko to ze cieżko jest sie z nimi czasami skontaktowac. Mam nadzieje ze cos z tym zrobia

 2. Naprawde prowizje pobierają dopiero jak uda im sie uzyskac zwrot podatku czy tylko tak sciemniają? w necie nie ktorzy skarżą sie że strasznie długo to szystko trwa faktycznie tak jest? a i mam pytanie do tych co starali sie o zwrot podatku z norwegii duzo dokumentow jest potrzebnych?

  1. Euro Tax – TYLKO dzisiaj 28.11.23 – zwrot do 3 166 EURO podatku. Kliknij

  2. Nie wiem jak się z Norwegią, ale czas oczekiwania na zwrot w dużej mierze zależy od zagranicznych urzędów. Na przykład holenderski urząd ma 3 lata na rozpatrzenie wniosku, ale ja czekałem coś w okolicach 6 miesięcy.

 3. Do kuba: wbrew pozorom wcale nie potrzebują tak duzo dokumentów. Ja na załtwienie mojej sprawy czekałam jakies 3, 5 miesiaca. Mojej kolezance załatwlili sprawe w ciagu dwoch miesięcy wiec to zalezy od przypadku;)

 4. do kuby: mozna sie doczekac na kase;p wiadomo ttroche to trwa ale bez przesady. Mi odzyskiwali kase z Holandii. Raz probowałem sam to załatwic ale z kiepską znajomoscią jezyka wolno mi szło chociaz dało sie załatwić;)

  1. mozecie mi przekazac wasze doswiadczenia z korzystania z euro taxa w 2014 roku??

   1. Odzyskiwałem zwrot podatku z Niemiec już dwukrotnie za pośrednictwem tej firmy.
    Zawsze było ok. Kasa przelana na konto, zero nerwów. Nie znam niemieckiego więc dla mnie to wygodny sposób, fajnie, że taka firma istnieje i pomaga Polakom.

 5. Z jednej strony jeśli praca za granicą była epizodyczna (niecały rok), nie zna się języka itd. to lepiej mieć choćby nawet małą część zwrotu, niż nie mieć go zupełnie. Z drugiej strony ciężko traktować poważnie ludzi wymijających się od odpowiedzi na podstawowe pytania czyli o: opłaty, prowizje i czas trwania umowy. Tak więc nie namawiam ani nie odradzam.

 6. Ja czekałem 4 miesiące, w sumie to wszystko załatwiłem przez fejsbuka i telefonicznie. Papiery dostałem pocztą, wypełniłem i odesłałem. Przelew przyszedł pomniejszony o ich prowizję, trochę słoną ale da się wytrzymać.

 7. Korzystałem z usług tej firmy po powrocie z Holandii i byłem bardzo zadowolony. Łatwo się z nimi dogadać, większość papierkowej roboty załatwili za mnie. Polecam!

 8. Cztery miesiące zajęło mi wytłumaczenie im…
  …jaki okres podatkowy mają rozliczyć. Wreszcie przysłali wstępne rozliczenie – zwrot ok. 150 GBP. Po mojej interwencji (miałem informację z brytyjskiego HR o zwrocie w granicach 2.600 GBP) konsternacja i tłumaczenie, że to bardzo wstępne wyliczenie. Po następnych 3 lub 4 miesiącach zwrot zgodnie z tym, co podał brytyjski HR. Szybciej i taniej wyszłoby gdybym poleciał do UK i sam to załatwił ale wtedy nie mogłem. Reasumując: Euro Tax wywiązało się jednak z umowy. Czekam teraz ponad 4 miesiące na załatwienie zwrotu z Holandii. Euro Tax – ni zły, ni dobry. Typowe: złapać klienta, a potem niech czeka. Słaby kontakt mailowy. Pytasz o coś, a otrzymujesz odpowiedź od robota, która nijak ma się do zadanego pytania.

 9. Hmm trudno mi powiedziedzieć jestem w trakcie zobaczymy

 10. Ja zgłosiłam rozliczenie z Holandii i dostalam meil żeby zaczęli co kolwiek robić muszę wpłacić na konto 499zł.
  Wiec nie wiem o co chodzi.
  Nie wiem czy cokolwiek będę miała do zwrotu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *