Via Sms – chwilówki on-line. Czy warto?

VIA SMS to firma pożyczkowa, która ma w swojej ofercie pożyczki krótkoterminowe. Powstała w 2009 roku. Należy do spółki grupy VIA SMS Group z Łotwy. Firma prowadzi działalność nie tylko w Polsce, ale także w Łotwie, Czechach, Szwecji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i na Litwie.

Z usług firmy mogą skorzystać osoby, które znajdują się w przedziale wiekowym od 20 do 65 lat, mają obywatelstwo polskie i nadany PESEL, jak również nie są wpisani na listę rejestru dłużników. Pierwszym krokiem w uzyskaniu pożyczki jest zarejestrowanie się na stronie internetowej firmy i podanie swoich danych.

Po dokonaniu rejestracji pożyczkobiorca otrzymuje swój indywidualny kod. W celu potwierdzenia danych klient musi zrobić przelew w kwocie 1 grosz na konto firmowe. Dzięki temu pracownicy będą mogli potwierdzić tożsamość pożyczkobiorcy. Następnie może skorzystać z dwóch opcji złożenia wniosku.

Pierwszy z nich to wyvia smspełnienie wniosku poprzez wybranie kwoty (pierwsza pożyczka maksymalnie może wynieść maksymalnie 500 zł, druga 1100 zł) oraz czas trwania, czyli od 5 do 30 dni. Druga możliwość to wysłanie smsa o treści dokładnie podanej na stronie internetowej.

Po otrzymaniu wniosku firma w krótkim okresie czasu podejmuje decyzję o przyznaniu pożyczki i otrzymana kwota przelewana jest na rachunek usługobiorcy. Istnieje możliwość przedłużania terminu spłaty poprzez zapłacenie odpowiedniej kwoty na konto firmy. Na stronie internetowej można zapoznać się z dokładnymi warunkami umowy.

Via Sms - opinie konsumentów:

 1. korzystał ktos z nich? jak wrazenia?

  Odpowiedz
 2. to moze ja cos powiem. Bralam u nich pozyczke jak mialam nóż na gardle. Proces przebiegł sprawnei.Ogólnie jest ok. Tylko to oprocentowanie…

  Odpowiedz
 3. mialem dwa razy u nich pozyczke. Pierwszym razem czekalem długo na rozpoatrzenie bo ponoc mieli problemy z systemem i moj wniosek sie gdzies zawieruszył. Drugim razem juz bylo lepiej.

  Odpowiedz
 4. czy musze miec stały dochod zeby dostac pozyczke bo w sumie nigdzie nie widzialem takiego info ale w necie ludzie piszą ze trzeba. To jak z tym w koncu jest trzeba czy nie? a i jeszcze czytalem ze nie mozna wiecej niz 500 zł pierwszym razem faktycznie? troche wiecej przydałoby mi sie…

  Odpowiedz
 5. Z tego co mi wiadomo mozna wziac najwiecej 500 zł za pierwszym razem. W sumie to ja sie nawet nie pytałam czy mozna wiecej skoro piszą, ze o jest maksymalny próg;)

  Odpowiedz
 6. do pioteek: nie zawsze wymagają co miesięcznych dochodów. I fsktycznie za pierwszym razem jest 500 zł, ale później juz chyba około 1000. Ja pozyczałam tylko raz

  Odpowiedz
  • a obecnie jak ich usługi sie przedstawiaja??

   Odpowiedz

Dodaj komentarz