Sms Kredyt – znane, szybkie pożyczki. Czy warto?

Sms Kredyt to firma, której przedmiotem działalności są pożyczki krótkoterminowe w wysokości od 200 złotych do 800 złotych na okres 15 lub 30 dni. Pożyczkobiorcą może zostać osoba znajdująca się w przedziale wiekowym od 20 do 70 lat oraz mająca PESEL i dowód osobisty.

Ponadto musi posiadać stałe źródło dochodów (np. wynagrodzenie, renta czy emerytura) oraz nie może znajdować się na liście rejestru dłużników. Wniosek o uzyskanie pożyczki można składać na trzy sposoby. Pierwszy z nich to wypełnienie formularza, który znajduje się na stronie internetowej.

Następna opcja wysłanie smsa o podanej treści i na konkretny numer. Po otrzymaniu smsa konsultant oddzwania i wypełnia razem z wnioskodawcą formularz. Trzecia możliwością jest po prostu zadzwonienie pod podany numer telefonu i zostawienie numeru, na który przedstawiciel firmy zadzwoni.

Po złożeniu wniosksmskredytu następuje proces sprawdzania tożsamości. Klient może wybrać trzy możliwości. Pierwsza to wykonanie przelewu bankowego na konto sms kredyt z prywatnego konta w kwocie 1 grosz. Można także wysłać wymagane dokumenty, czyli potwierdzone ksero 2 dokumentów tożsamości oraz dokument potwierdzający miesięczne dochody.

Można także odebrać pieniądze osobiście na poczcie oraz w bankach PEKAO i BPH po przedstawieniu dokumentu tożsamości. Kolejną pożyczkę można zaciągnąć po spłaceniu pierwszej. Procedura ubiegania się jest prostsza, gdyż proces potwierdzania tożsamości odbywa się tylko przy pierwszej.

Sms Kredyt - opinie użytkowników:

 1. brał ktos u nich pozyczke? jakie wrazenia?

  Odpowiedz
 2. brałem pozyczke jak potrzebowalem pilnie kasy. Mogłem nawet przedłużyc termin oddania tylko ze za odpowiednią opłatą;p

  Odpowiedz
 3. pozyczałem u nich raz. No i w sumie otrzymałem pozyczke szybko. Wszystko byłboy ok gdyby nie to ze pomylili sie i twierdzili ze nie zapłacilem raty. Na szczescie w koncu wszystko zostało wyjasnione

  Odpowiedz
 4. Czy umowa na okres probny ( na trzy miesiace) wystarczy jako potwierdzenie dochodu, czy raczej pozyczki nie dostane? U nich brał pozyczke moj chłopak ale On ma stałą prace i umowe na czas nieokeslony. I jeszcze powiedzcie mi czy lepiej jest wziąc pozyczke na 15 czy na 30 dni? ktoras opcja jest korzystniejsza czy nie ma roznicy? bo czytalam gdzies ze jak na dłuzej to wiecej sie placi. Prawda to?

  Odpowiedz
 5. co do terminów spłaty nie sadze zeby 15 lub 30 dni bardzo sie rózniło. Co innego w przypadku przedłuzenia wtedy na pewno trzeba zaplacic wiecej. Ja bralem na 15 dni bo tylko na chwile potrzebowalem kasy. było ok.

  Odpowiedz
 6. do ola: to chyba sie liczy czy masz w danej chwili miesieczne dochody. Tak mi sie wydaje;) Zreszta i tak pozyczke sie bierze na 15 albo 30 dni

  Odpowiedz
  • mozecie powiedziec cos o tej firmie w 2014??? cos sie zmieniło??

   Odpowiedz

Dodaj komentarz