SMS 365 – popularna firma pożyczkowa. Czy warto jej zaufać?

Sms365 to firma zajmująca się udzielaniem pożyczek krótkoterminowych w wysokości od 200 złotych do 2000 złotych na czas 15 dni lub 30 dni. Klientem korzystającym z usługi może być osoba, która znajduje się w przedziale wiekowym od 20 do 65 lat. Ponadto musi być obywatelem Polski oraz posiadać konto bankowe w polskim banku oraz własny numer telefonu.

Osoba, która chce skorzystać z usług przedsiębiorstwa musi najpierw zarejestrować się poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej. Następnie należy wykonać przelew na konto Sms365 z osobistego konta bankowego w wysokości 1 grosz. Operacja ta ma na celu uzyskanie informacji o numerze rachunku bankowego pożyczkobiorcy.

Następnie klient msms365oże złożyć wniosek korzystając z dwóch opcji. Pierwsza z nich to wysłanie smsa o treści podanej na stronie (treść składa się z okresu, na jaki się chce zaciągnąć pożyczkę, kwoty oraz hasła). Drugą możliwością jest rozmowa telefoniczna, podczas, której pożyczkobiorca informuje, jaką kwotą jest zainteresowany i na jaki okres czasu.

Następnie wniosek potencjonalnego pożyczkobiorcy jest rozpatrywany. Po pozytywnym rozpatrzeniu pieniądze przelewane są na konto. Kwota pierwszej udzielanej pożyczki wynosi do 620 złotych. Następna rośnie do 930 złotych, trzecia to już 1250 złotych, a czwarta 1500 złotych. Za piątym i kolejnym razem klient może uzyskać maksymalnie 2000 złotych. Pożyczkę można spłacać na trzy sposoby: przelewem internetowym, w dowolnym banku lub na poczcie.

SMS 365 - opinie użytkowników:

 1. jak firma sie sprawuje? mozemi ktos powiedziec?

  Odpowiedz
 2. do ewa: firma jeast dobra dla osob potrzbujacych pilnie kasy. Nie robią problmów.Na decyzje nie czeka sie długo .Tylko wiadomo jak jest z oprocentowaniem. Z tego co słyszałem mozna tez przedluzyc temin splaty

  Odpowiedz
 3. Wszystko byłoby ok gdyby łatwiej było sie z nimi skontaktowac. Musiałam kilka razy dzownic zeby sie wkoncu dodzwonic. poza tym nie było problemów.

  Odpowiedz
 4. Nie ma mozliwosci zeby przed splatą pierwszej pozyczki wziąć drugiej? niby piszą ze nie ale moze jednak robią wyjatki? jestem w trakcie pierwszej ale nadal potrzebuje kasy.Przedłuzenie nie wiele mi pomoze do tego pewnie do tanich nie nalezy prawda?

  Odpowiedz
 5. Paweł raczej nie dadzą Ci drugiej pozyczki jak pierwszej nie spłaciłes. Lepiej zastanów sie nad przedłuzeniem terminu spłaty. Nie jest chyba az takie drogie;p

  Odpowiedz
 6. do pawel: raczej musisz zdecydowac się jednak na przedłuzenie. Zapytaj sie ile to wyjdzie. Oni ci wylicza. Przeważnie biorą pod uwage ksozty pozyczki. Ja wzielam pozyczke tylko raz bo nie mialam innej mozliwosci. Tak to szukam jakis innych rozwiązan

  Odpowiedz
 7. brałam u nich pożyczkę całkiem niedawno, teraz zaczęłam ją spłacać i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. nie dość, że pieniądze dostałam naprawdę szybko to jeszcze warunki spłaty są całkiem sympatyczne, nie obciążają za bardzo mojego budżetu. gdy znajdę się w trudnej sytuacji na pewno ponownie skorzystam z ich usług.

  Odpowiedz
 8. SMS365 to chwilówka na poziomie, do tej pory nie mam do nich żadnych zastrzeżeń, koszty tak jak w innych firmach tego typu

  Odpowiedz
 9. nie przejechalem sie na ich ofercie, a skorzystalem zachecony przez kumpla. polecam, szybka pozyczka rzeczywiscie istnieje 🙂

  Odpowiedz
 10. Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie komentarze o SMS365 w imieniu firmy. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi pracownikami. Pozdrawiam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz