Pożyczka gotówkowa Getin banku – czy warto skorzystać?

Strona pożyczki gotówkowej w Getin Banku
Strona pożyczki gotówkowej w Getin Banku

Pożyczka gotówkowa Getin Bank jest skierowana do osób, które potrzebują gotówki na sfinansowanie bieżących wydatków. Getin Bank swoją działalność rozpoczął dziewięć lat temu. Bank jest częścią Getin Noble Bank SA. Instytucja powstała wskutek połączenia Getin Banku i Noble Banku trzy lata temu.

Siedziba Getin Banku znajduje się w Warszawie. Ponadto bank posiada oddziały i bankomaty na terenie całej Polski, zarówno w większych miastach, jak i tych mniejszych. Getin Bank swoje usługi kieruje zarówno do klient ów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw i instytucji.

W ramach pożyczki gotówkowej można otrzymać od czterystu złotych do dwudziestu tysięcy złotych.  Minimalny okres spłacania pożyczki to trzy miesiące, a maksymalny to sześćdziesiąt miesięcy. Pożyczkę może zaciągnąć osoba, która jest obywatelem Polski oraz posiada stałe obywatelstwo.

Ponadto ma stałe i udokumentowane źródło dochodów. Może to być wynagrodzenie za pracę, emerytura, czy renta. Dochód w przypadku umowy o pracę musi wynosić przynajmniej sześćset złotych. Natomiast w przypadku innych źródeł minimalna kwota to 550 złotych.

Oprócz tego ubiegający się o pożyczkę musi mieć skończony 25 rok życia oraz powinien posiadać zdolność kredytową.  Osoba, która chce się ubiegać o pożyczkę może udać się do oddziału banku i przedstawić dokument, który potwierdza stałe źródło dochodów lub złożyć wniosek online.