Opteck – czy warto skorzystać?

Strona pl.opteck.com
Strona pl.opteck.com

Opteck to broker, który ma w swojej ofercie opcje binarne. Właścicielem platformy jest przedsiębiorstwo Bnet LTD. Jest to internetowa spółka prywatna. Siedziba firmy znajduje się w Wielkiej Brytanii, a dokładnie w Londynie. Swoją działalność przedsiębiorstwo prowadzi od dwóch lat.

Od lutego bieżącego roku jest dostępna polska wersja platformy. W sumie Opteck ma osiem wersji językowych, w tym między innymi włoską, francuską, turecką, japońską oraz rosyjską. Platforma swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Z usług brokera mogą korzystać osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z opcjami binarnymi oraz inwestorzy bardziej doświadczeni. Użytkownicy, którzy dopiero zaczynają inwestowanie w opcje binarne oraz osoby, które chcą zobaczyć jak funkcjonuje platforma mogą założyć konto w wersji demo.

Platforma oferuje swoim użytkownikom sześć typów rachunków. Pierwsza opcja to Zielone Konto, w ramach, którego otrzymuje się 25% bonusu na powitanie. Drugi wariant to Brązowe Konto. W tym przypadku otrzymuje się 35 % bonusu, ponadto można korzystać z usług doradcy personalnego.

W ramach Brązowego Konta ma się jedno webinarium. Trzecią opcją jest Srebrne Konto, które oferuje: 45% bonusu powitalnego oraz dodatkowo dwa webinaria i sygnały transakcyjne. W przypadku Złotego Konta oferta jest poszerzona trzy webinaria, a bonus wynosi 55%.

Kolejny wariantem jest Konto Platynowe, które ma w swojej ofercie cztery webinaria i dostęp do sernior brokerów. Ostatnią najbardziej rozszerzoną opcją jest czarne Konto Klubowe, które ma w swojej ofercie między innymi: cztery webinaria, Personel Manager Konta oraz seminaria online.

Opteck - opinie użytkowników:

 1. Największy problem to brak polskich płatności, przez co wymagane jest posiadanie konta walutowego, a i przez to sam przesył kasy trwa długo.

  Karty kredytowe nie rozwiązują problemu, ponieważ wypłacają na nie tylko do wysokości depozytu. To co zarobisz musi iść na konto – więc znowu trzeba czekać.
  Obsługa troche niekompetenta w mojej opinii, ale może po prostu trafiłem na kiepskiego konsultanta…

 2. Ja wpłaciłem pieniądze w Opteck i nie miałem żadnych problemów. Transfer bankowy zajął 3 dni. Konto mam w walucie polskiej i automatycznie depozyt został zmieniony na euro.
  W kwestii obsługi też nie mam żadnych zastrzeżeń.

 3. a jak to jest bo jestem nowy i chce zacząć. i nie wiem właśnie czy jak wypłacę pieniądze to czy jakoś skarbówki muszę opłacać . na jakich to zasadach jest ?

 4. Ja czekałem aż znajdą przesłane pieniądze dwa miesiące a jak już się znalazły jakikolwiek kontakt się urwał i zostałem zostawiony sam sobie. Oczywiście wszystko straciłem.

 5. Nie wiem o czym mówicie. już trzy miesiący handluję na opteck. Zacząłem od 500 euro, miałem fajnego analityka, ktorzy mi przeszkolił, bo byłem absolutnie zielony w tym. Za dwa tygodni wypłaciłem 500 euro. W tym miesiącu już mam lepsze wyniki. Wypłata trwa 4 dni robocze.

 6. Ja w sumie jestem zadowolony.
  Na początku bardzo się bałem, ale jednak postanowiłem że sprobuje. Wpłaciłem 250 € i odrazu spróbowałem otworzyć kilka transakcji kilka to dokładnie 4. Wszystkie 4 były stracone (((
  Potem do mnie zadzwonił analityk, razem otworzyliśmy 2 transakcji wszystko się udało i zarobiłem swoje pierwsze pieniądze. Potem snalityk powiedział że ta kwota jest bardzo mała dla giełdy finansowej i doradził mi wpłacić przynajmniej 1000€ dla początku. Długo się zastanawiałem ale wpłaciłem .
  Na razie jestem bardzo zadowolony.
  Minęło już 3 tygodni od depozytu, na dzień dzisiejszy mam na koncie dokładnie 1780€
  Spróbowałem wypłacić, 700€ dostałem informacji ze przelew trwa od 1 do 4 dni . Na koncie mi zostało 1080€ dla chandlu.
  Napiszę jak otrzymam ten przelew .

Strona Opteck.com

Dodaj komentarz