Opteck – czy warto skorzystać?

Strona pl.opteck.com
Strona pl.opteck.com

Opteck to broker, który ma w swojej ofercie opcje binarne. Właścicielem platformy jest przedsiębiorstwo Bnet LTD. Jest to internetowa spółka prywatna. Siedziba firmy znajduje się w Wielkiej Brytanii, a dokładnie w Londynie. Swoją działalność przedsiębiorstwo prowadzi od dwóch lat.

Od lutego bieżącego roku jest dostępna polska wersja platformy. W sumie Opteck ma osiem wersji językowych, w tym między innymi włoską, francuską, turecką, japońską oraz rosyjską. Platforma swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Z usług brokera mogą korzystać osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z opcjami binarnymi oraz inwestorzy bardziej doświadczeni. Użytkownicy, którzy dopiero zaczynają inwestowanie w opcje binarne oraz osoby, które chcą zobaczyć jak funkcjonuje platforma mogą założyć konto w wersji demo.

Platforma oferuje swoim użytkownikom sześć typów rachunków. Pierwsza opcja to Zielone Konto, w ramach, którego otrzymuje się 25% bonusu na powitanie. Drugi wariant to Brązowe Konto. W tym przypadku otrzymuje się 35 % bonusu, ponadto można korzystać z usług doradcy personalnego.

W ramach Brązowego Konta ma się jedno webinarium. Trzecią opcją jest Srebrne Konto, które oferuje: 45% bonusu powitalnego oraz dodatkowo dwa webinaria i sygnały transakcyjne. W przypadku Złotego Konta oferta jest poszerzona trzy webinaria, a bonus wynosi 55%.

Kolejny wariantem jest Konto Platynowe, które ma w swojej ofercie cztery webinaria i dostęp do sernior brokerów. Ostatnią najbardziej rozszerzoną opcją jest czarne Konto Klubowe, które ma w swojej ofercie między innymi: cztery webinaria, Personel Manager Konta oraz seminaria online.

Opteck - opinie użytkowników:

 1. hmm widze ze firma stosunkowo nowa na rynku…zobacze na głównej stronie pewnie jest wiecej informacji, ale zapowiada sie ciekawie

  Odpowiedz
 2. Największy problem to brak polskich płatności, przez co wymagane jest posiadanie konta walutowego, a i przez to sam przesył kasy trwa długo.

  Karty kredytowe nie rozwiązują problemu, ponieważ wypłacają na nie tylko do wysokości depozytu. To co zarobisz musi iść na konto – więc znowu trzeba czekać.
  Obsługa troche niekompetenta w mojej opinii, ale może po prostu trafiłem na kiepskiego konsultanta…

  Odpowiedz
 3. Ja wpłaciłem pieniądze w Opteck i nie miałem żadnych problemów. Transfer bankowy zajął 3 dni. Konto mam w walucie polskiej i automatycznie depozyt został zmieniony na euro.
  W kwestii obsługi też nie mam żadnych zastrzeżeń.

  Odpowiedz
  • na jaki rachunek przelałeś pieniądze?rumuński czy ukraiński i czy wypłacałeś już pieniądze?

   Odpowiedz
 4. a jak to jest bo jestem nowy i chce zacząć. i nie wiem właśnie czy jak wypłacę pieniądze to czy jakoś skarbówki muszę opłacać . na jakich to zasadach jest ?

  Odpowiedz
 5. Ja czekałem aż znajdą przesłane pieniądze dwa miesiące a jak już się znalazły jakikolwiek kontakt się urwał i zostałem zostawiony sam sobie. Oczywiście wszystko straciłem.

  Odpowiedz
  • i jak pieniądze ktore przesłałes wcieło któtko mówiąc?

   Odpowiedz
 6. Nie wiem o czym mówicie. już trzy miesiący handluję na opteck. Zacząłem od 500 euro, miałem fajnego analityka, ktorzy mi przeszkolił, bo byłem absolutnie zielony w tym. Za dwa tygodni wypłaciłem 500 euro. W tym miesiącu już mam lepsze wyniki. Wypłata trwa 4 dni robocze.

  Odpowiedz
  • Kamil i mozna na tym na prawde zarobic?

   Odpowiedz
 7. czy napawde mozna na tym zarabiac??

  Odpowiedz
 8. Ja w sumie jestem zadowolony.
  Na początku bardzo się bałem, ale jednak postanowiłem że sprobuje. Wpłaciłem 250 € i odrazu spróbowałem otworzyć kilka transakcji kilka to dokładnie 4. Wszystkie 4 były stracone (((
  Potem do mnie zadzwonił analityk, razem otworzyliśmy 2 transakcji wszystko się udało i zarobiłem swoje pierwsze pieniądze. Potem snalityk powiedział że ta kwota jest bardzo mała dla giełdy finansowej i doradził mi wpłacić przynajmniej 1000€ dla początku. Długo się zastanawiałem ale wpłaciłem .
  Na razie jestem bardzo zadowolony.
  Minęło już 3 tygodni od depozytu, na dzień dzisiejszy mam na koncie dokładnie 1780€
  Spróbowałem wypłacić, 700€ dostałem informacji ze przelew trwa od 1 do 4 dni . Na koncie mi zostało 1080€ dla chandlu.
  Napiszę jak otrzymam ten przelew .

  Odpowiedz

Strona Opteck.com

Dodaj komentarz