Kasomat – pożyczki krótkoterminowe on-line. Czy warto?

Kasomat jest to portal oferujący pożyczki krótkoterminowe, które można zaciągać przez Internet. Oferta serwisu skierowana jest do młodych klientów potrzebujących szybko niewielkich kwot w wysokości do 500 złotych.  Pożyczkę można zaciągnąć na okres 15 lub 30 dni. Klientem Kasomatu może zostać osoba znajdująca się w przedziale wiekowym od 18 lat do 30 lat, która jest obywatelem Polski.

Ponadto nie może znajdować na liście rejestru dłużników oraz musi posiadać własne konto bankowe i numer telefonu komórkowego. Pierwszym krokiem zaciągnięcia pożyczki jest wybranie kwoty oraz okresu, na jaki się chce ją zaciągnąć. Następnie należy złożyć wniosek poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej.

Po uzyskaniu danych z formularza portal wystawia wstępną decyzję o przyznaniu pożyczki. Następnie potencjalny pożyczkobiorca musi wykonać przelew na konto firmowe z osobistego konta w kwocie 5 złotych. Operacja ta ma na celu weryfikację tożsamości usługobiorcy. Po sprawdzeniu podejmowana jest decyzja.

Jeżeli klient uzyskukasomatje pożyczkę pieniądze przelewane są na osobiste konto pożyczkobiorcy. Pierwsza zaciągnięta suma nie może przekraczać 250 złotych. Przy następnych kwota wzrasta do 500 złotych. Istnieje możliwość przedłużenia czasu spłaty zadłużenia. Kolejną pożyczkę można wziąć po spłacie wcześniejszej. Na stronie internetowej można zapoznać się z warunkami umowy i regulaminu.

Kasomat - opinie użytkowników:

 1. Potrzebuje kasy na wakacje.Bral ktos tu pozyczke. Jak oprocentowanie? no i jak z przedłuzeniem? wysokie koszty?

  Odpowiedz
 2. No to moze ja sie wypowiem. kiedys potrzebowałam pilnie na prezent dla chrzesniaka no i wzielam. Wszystko odbyło sie szybko i bez jakis wiekszych problemów. niestety za pierwszym razem mozna wziac tylko 250 złotych

  Odpowiedz
 3. Ogolnie firma jest ok ale nie mogłam sie do nich dozwonic. musiałam 10 minut wisiec na telefonie zeby sie doczekac. Troche mało profesjonalne podejscie

  Odpowiedz
 4. umowilismy sie ze znajomymi ze pojedziemy nad morze ale mi troche kasy brakuje i te 250zł by sie przydało. Powiedzcie mi czy jak ktos nie ma stalego źrodla dochodow to tez moze pozyczyc. Niby pisza ze to jest dla ludzi mlodych wiec chyba zdają sobie z tego sprawe ze ciezko ze stałymi dochodami. Jak z tym jest? no i jak długo sie czeka? wyjazd mamy ju za 5 dni. Zdaże?

  Odpowiedz
 5. Ja korzystałam z ich usług jak juz nie miałam innego wyjscia. Z duzymi obawami ale nie było az tak źle. Jedynie odsetki mogłby byc mniejsze

  Odpowiedz
 6. Do Ilony? Brałaś w koncu moze tą pozyczke? Ile czekałaś? Bo tez zalezy mi na czasie. Moze ktos inny sie wypowie?

  Odpowiedz

Przejdź do strony Kasomatu

Dodaj komentarz