Getin bank – kredyt samochodowy. Czy warto?

Kredyt samochodowy Getin banku
Kredyt samochodowy Getin banku

Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A. Spółka powstała na skutek połączenia Getin Bank z Noble Bank. Sam Getin Bank powstał w 2004 roku po przejęciu przez Getin Holding Katowickiego Górnośląskiego Banku Gospodarczego, a następnie Łódzkiego Banku Przemysłowego i Banku Cukrownictwa.

W skład Grupy Getin Noble Bank wchodzi jedenaście spółek. Natomiast Getin Noble Bank należy do osiemnastu spółek. Spółka posiada czterech akcjonariuszy. Najwięcej akcji posiada LC Corp BV. Akcje spółki są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Getin Bank w swojej ofercie ma produkty finansowe zarówno dla osób indywidualnych, jak i klientów instytucjonalnych. W przypadku firm Getin Bank ma w ofercie kredyty min. Kredyty inwestycyjne, kredyty przetarg (skierowany jest do przedsiębiorstw, które wygrały przetarg na realizację usługi publicznej i potrzebuje na wykonanie środków finansowych), kredyt na PIT (podstawą otrzymania kredytu jest przedstawienie deklaracji PIT), kredyt dla wolnych zawodów (jest to oferta dla takich zawodów jak np. lekarz, prawnik, notariusz, architekt), kredyt obrotowy, leasing i faktoring. Ponadto firmy mają do wyboru różne opcje kont firmowych i lokat.

Klienci indywidualni również mogą skorzystać z oferty kredytowej banku. Do wyboru są kredyty hipoteczne, samochodowe oraz gotówkowe. W przypadku kont klient może wybierać spośród kont osobistych oraz oszczędnościowych. Osoba, która chce skorzystać z usług banku nie musi iść do stacjonarnego oddziału. Może wypełnić formularz znajdujący się na stronie. Po wysłaniu formularzu doradca skontaktuje się z klientem.