Ekspres kasa – czy warto skorzystać?

Strona ekspreskasa.pl
Strona ekspreskasa.pl

Ekspres Kasa jest pożyczką krótkoterminową. Jest to usługa oferowana przez Grupę Ferratum. Firma prowadzi działalność międzynarodową. Działa w około dwudziestu krajach na całym świecie min. w Finlandii, Czechach, Rosji, Łotwie, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Danii i innych państwach.

Siedziba polskiego oddziału znajduje się we Wrocławiu. Grupa Ferratum prowadzi działalność od ośmiu lat i jest pierwszą firmą, która oferuje mikropożyczki zawierane online lub telefonicznie na rynku europejskim.

Według statystyk do tej pory z usług przedsiębiorstwa skorzystało 1,5 miliona osób. Ekspres Kasę mogą otrzymać klienci, którzy ukończyli 21 lat, a nie przekroczyli 70 lat. Poza tym nie mogą mieć negatywnej historii kredytowej oraz powinni posiadać własne konto bankowe i numer telefonu.

Osoba, która chce otrzymać pożyczkę musi najpierw złożyć wniosek wypełniając formularz na stronie. Należy w nim min. swój PESEL oraz dane z dowodu osobistego. We wniosku należy również wpisać numer PIN, który zostanie podany użytkownikowi w smsie.

Kolejny etap to przelanie kwoty jeden grosz na konto firmy z osobistego konta bankowego. Przelew jest wymagany, ponieważ, dzięki niemu firma może potwierdzić dane potencjalnego pożyczkobiorcy i uzyskać numer konta, na które ma przelać pieniądze.

Decyzję w sprawie otrzymania lub nie otrzymania pożyczki klient powinien dostać w ciągu kilkunastu minut. Osoba, która po raz pierwszy ubiega się o pożyczkę może ją otrzymać w wysokości maksymalnie czterystu złotych. W przypadku, gdy jest to kolejna pożyczka można otrzymać do dwóch tysięcy złotych. Zobowiązanie można zaciągnąć na okres 15, 30 lub 60 dni.

Ekspres kasa - opinie użytkowników:

 1. Ja jestem zadowolona mimo że jest w jakims tam systemie ERIF, ( za telefon przestałam płacić) to i tak mi dali ale zaznaczam w biku mnie nie ma, mała kwota ale zawsze cos 🙂

  Odpowiedz
  • Witajcie. Mam jeszcze kilka dni do wypłaty, ale właściciwie na już potrzebuje kilka setek do ważnej sprawy i zastanawiam się nad chwilówką w ekspres kasa. Czytałem sobie już opinie i w sumie wygląda nieźle, ale powiedzcie mi kiedy jest przelew pieniędzy i czy oni sprawdzają bik jak się składa wniosek?

   Odpowiedz
 2. Generalnie przelewy robią praktycznie od razu jak zaakceptują twój wniosek, tak jest przynajmniej podane w pomocy na ich stronie. To kiedy będzie to jednak już zależy od sesji bankowych. Drugiego dnia jednak spokojnie powinieneś kase mieć na koncie. Czy sprawdzają w biku to nie wiem. Ja dostałem pozyczke kiedyś, ale nie mam pojęcia czy jestem w bik.

  Odpowiedz
  • Ja jestem w bik i dostałem. Oni teoretycznie sprawdzają, ale w pratyce to mysle ze raczej patrza wybiórczo, jednego sprawdza, a drugiego nie, tak mi się wydaje. Ja składałem wniosek jakoś rano, a pozyczke miałem na koncie w sumie wieczorem, wiec nawet szybko poszło.

   Odpowiedz
   • A co to w ogóle jest ta ekspress kasa i tak naprawdę to jaki jest czas oczekiwania na akceptację wniosku? Pytam bo czytałem sobie opinie na temat ekspres kasa i w sumie to ludzie całkiem nieźle się wypowiadają.

    Odpowiedz
 3. Korzystałam już kilka razy z Ferratum Bank (ekspres kasa, to juz ferratum bank ale dalej nie sprawdzają w biku) i mogę polecić ich usługi, minimum formalności, aby dostać pierwszą pożyczkę wystarczy tylko dowód osobisty, pieniądze są szybko na koncie, a kwota do zwrotu jest jasno określona, kolejną pożyczkę można wziąć za pomocą prostego SMS’a lub przez stronę ekspreskasa.pl. Ja zawsze dzownię jak potrzebuję kolejnej i też mi udzielają.

  Odpowiedz
 4. Również musiałam na szybko skołować 2 tys. złotych. Wzięłam pożyczkę Ekspres Kasa i nie żałuję. Szybko, jasne zasady, pieniądze szybko na koncie.

  Odpowiedz
 5. A co to w ogóle jest ta ekspress kasa i tak naprawdę to jaki jest czas oczekiwania na akceptację wniosku? Pytam bo czytałem sobie opinie na temat ekspres kasa i w sumie to ludzie całkiem nieźle się wypowiadają.

  Odpowiedz
 6. Eskpres kasa to po prostu firma jak każde inne udzielające tych szybkich pozyczek. Nie mam pojęcia gdzie maja siedzibę i takie tam. Co do akceptacji wniosku to w moim przypadku jak wysłałem to kilka minut później już miałem akceptacje i informacje, ze kasa przelana. Pieniądze doszły kolejnego dnia.

  Odpowiedz
 7. Jeśli mnie pamięć nie myli to pracują do 21 w tygodniu, a w sobotę chyba do 18. Jak wtedy składasz wniosek to prawie zaraz jest akceptacja lub odmowa, a jak w innych godzinach to czekasz az zaczną pracować.

  Odpowiedz
 8. A od ilu lat można brać tam pozyczki i co sprawdza ta ekspres kasa jak się wniosek składa? Bo wiem jak na razie tyle, kiedy są pieniądze, ponoć ekspres kasa od razu przelewa.

  Odpowiedz
 9. Chyba od 21 lat można brać pozyczke, a sprawdzają krd i bik.

  Odpowiedz
 10. No właśnie, naprawdę krd też sprawdza ekspres kasa? Powiedzcie mi w ogóle czy tam można przedłużyć termin spłaty poiżyczki i jak tak to ile w ogóle kosztuje takie przedłużenie?

  Odpowiedz
 11. No raczej sprawdzają też krd, tak jest w ich pomocy. Co do przedłużenia to da się. Przedłużenie kosztuje tyle ile twoje odsetki. Jak na przykład pożyczasz nie wiem, 300zł i masz do spłaty 390zł na 30 dni, to przedłużenie o kolejne 30 dni kosztuje te 90zł, czyli odestki.

  Odpowiedz
 12. Moim zdaniem warto skorzystać. W internecie znalazłam dobre komentarze na temat tej firmy, wzięłam pożyczkę i byłam bardzo zadowolona. Wniosek wypełniłam online, z formalności potrzebny był tylko dowód, a pieniądze miałam po 10 minutach na koncie. Także polecam Ekspres Kasę.

  Odpowiedz
 13. bardzo dobra firma, brałam w ekspres kasie pożyczkę, byłam mile zaskoczona, bo faktycznie pieniądze ekspresowo na konto przelewają. mają jasno sprecyzowane warunki, wyliczają od razu kwotę do zwrotu, przy terminowej spłacie nie ma żadnych problemów.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz