eBroker – czy jest godny zaufania?

Strona ebroker.pl
Strona ebroker.pl

eBroker jest serwisem działającym na rynku finansowym, który gromadzi oferty różnych produktów finansowych i umożliwia ich porównanie. Właścicielem portalu jest firma Mediasoft Polska Sp. z o.o., która swoją siedzibę ma w Krakowie. Spółka swoją działalność prowadzi od dziewięciu lat. Firma świadczy innowacyjne usługi internetowe. eBroker ma w swojej ofercie kredyty konsolidacyjne, gotówkowe, samochodowe, hipoteczne oraz konsolidacyjne.

Ponadto w serwisie można znaleźć porównanie produktów inwestycyjno-oszczędnościowych takich jak: lokaty bankowe, konta oszczędnościowe, fundusze (akcyjne, stabilne, obligacyjne, alternatywne i inne). Serwis gromadzi również oferty kont bankowych (osobiste, walutowe, studenckie i inne).

Osoby zastanawiające się nad tym, jakie ubezpieczenie wybrać również mogą skorzystać z usług serwisu, ponieważ eBroker ma również w bazie ubezpieczenia samochodowe, mieszkania, podróży, zdrowotne oraz na życie. Porównywarka swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

W ofercie dla firm są kredyty dla firm (inwestycyjne, na start, obrotowe, na dowolny cel oraz zabezpieczone hipoteką). Ponadto przedsiębiorstwa mogą skorzystać z eBroker, w sytuacji, gdy dopiero mają zamiar założyć konto firmowe lub, gdy chcą je przenieść do innego banku. Porównywarka ma również w bazie oferty leasingowe pojazdów, jak i maszyn oraz urządzeń dla przedsiębiorstw.

eBroker - opinie użytkowników:

  1. strona ebroker była mi niesamowicie pomocna ! Kiedy robiłam pracę licencjacką , a potem nawet zaczęłam dorabiać w internecie dzięki ich programowi partnerskiemu. Naprawdę polecam ! :}

    Odpowiedz

Dodaj komentarz