Alior Sync – czy warto dać mu szansę?

Strona sync.pl
Strona sync.pl

Alior Sync jest bankiem wirtualnym nowej generacji. Swoją działalność rozpoczął w czerwcu bieżącego roku. Z racji tego, że jest to bank wirtualny koncentruje się wyłącznie na działalności online. W swojej ofercie ma zarówno produkty, jak i usługi internetowe. Klienci mogą z usług banku skorzystać również w nocy, ponieważ Alior Sync udostępnia swoje usługi przez całą dobę. Alior Sync jest częścią Alior Banku.

Według założeń bank ma w ciągu czterech lat pozyskać milion klientów. Grupą docelową są osoby młode, znajdujące się w przedziale wiekowym 25 – 35 lat.  Z usług banku można skorzystać za pomocą urządzeń mobilnych, które posiadają przeglądarkę internetową. Klienci, którzy posiadają urządzenia z systemem iOS i Android mogą skorzystać z aplikacji, która umożliwia całkowitą integrację z bankiem. Alior sync ma bogaty wachlarz produktów dla swoich klientów.

W przypadku konta osobistego klient nie płaci za obsługę konta, kartę debetową oraz przelewy internetowe. Sam proces zakładania konta nie jest zbyt skomplikowany. Składa się z sześciu etapów. Najpierw należy wybrać sposób zawarcia umowy. Można wybrać opcję umowy online lub za pośrednictwem kuriera. Następnie należy wpisać swoje dane osobowe i adresowe. Później należy wybrać kartę debetową i podpisać oświadczenie.

Oprócz konta osobistego można założyć konto oszczędnościowe, którego oprocentowanie wynosi 4, 35%. Alior Sync w swojej ofercie ma również produkty kredytowe. Dla klientów banku przygotowano dwie karty kredytowe Silver lub World. Obie mają opcję PayPass. Ponadto użytkownicy mogą skorzystać z limitów na rachunku od 500 złotych do 100 000 złotych. Alior Sync jest zintegrowany z portalem społecznościowym Facebook, dzięki czemu klient może za pomocą portalu zrobić przelew na konto osoby, która należy do jego grona znajomych.

Alior Sync - opinie użytkowników:

  1. jak jest z tym cashbackiem? Na czym to polega?

    Odpowiedz
  2. a w 2014 jak jest z nimi? nie kantuja???

    Odpowiedz

Dodaj komentarz